Тиждень математики, фізики, інформатики та економіки

З 15 лютого по 19 лютого в ХЗОШ №78 був проведений тиждень математики, фізики, інформатики та економіки. Учні з 5 по 11 класи прийняли активну участь у всіх заходах, які проводилися на цьому тижні. Учням були запропоновані конкурси інтелектуальних змагань, в яких вони проявили свої різні здібності творчого пошуку в математиці, фізиці, інформатики та економіки. Цікавим є те, що учні з задоволенням виконували кожне завдання, поєднуючи при цьому знання з різних предметів, що вивчаються в школі.

Яскравим свідченням того, як учні можуть на практиці в своєму повсякденному житті використовувати знання точних та прикладних наук є активна участь учнів школи у проведенні КВК, брейн-рингів, гри "Сходинки до знань", вікторинах тижня математики, фізики та інформатики та економіки.