Атестація педагогічних працівників

/Files/images/2019_2020/novosti/атестація пед.працівників.jpg Атестація педагогічних працівників – це комплексна оцінка професійної діяльності вчителя, визначення його відповідності займаній посаді, рівню кваліфікації.

Мета атестації:

• активізація творчої професійної діяльності вчителя;

• стимулювання безперервної фахової та загальної освіти;

• підвищення відповідальності педагогічних працівників за результати навчання і виховання учнів;

• забезпечення соціального захисту педагогів.

Завдання атестації: стимулювання підвищення кваліфікації педагогічних працівників шляхом оцінювання знань з предмета, що викладається, та напряму педагогічної діяльності, методики викладання і виховання. Атестація спрямована на оцінку досягнень педагогічного працівника у його діяльності, на заохочення (у тому числі матеріальне) його успіхів у справі освіти, виховання і розвитку учнів.

Наказ від 20.10.2022 «Про проведення атестації педагогічних працівників школи у 2022/2023 навчальному році»

Графік засідань атестаційної комісії І рівня при ЗЗСО №78 на 2022/2023 навчальний рік

План роботи атестаційної комісії І рівня при ЗЗСО№78 на 2022/2023 навчальний рік

Список педагогічних працівників ЗЗСО № 78, які підлягають атестації у 2022/2023 навчальному році атестаційною комісією І рівня при Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №78 Харківської міської ради Харківської області