День відкритих дверей НТУ "ХПІ"

Третього квітня учні Харківського ліцею»78 відвідали День відкритих дверей в Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” (НТУ “ХПІ”). Цей захід став унікальною можливістю для учнів нашого ліцею та їх батьків поглиблено ознайомитися з умовами навчання та перспективами кар’єри в університеті.

Учні подовж тижня побачуть різноманіття напрямків та спеціальностей, які пропонує Харківський Політех. Кожен новий день –новий Навчально-науковий інститут вишу з його особливими «родзинками» та перевагами. Діти ознайомилисяз умовами вступу.

День відкритих дверей у НТУ “ХПІ” був вдалим інформаційним заходом, який дозволив учасникам краще ознайомитися з університетом та його освітніми программами.

/Files/images/2023_2024/kartinki_dlya_stornok_/0303хпі.jpg