Онлайн-уроки безпеки для школярів

Фахівці ДСНС проводять онлайн-уроки безпеки для школярів.

Для дітей були проведені уроки безпеки, темою якого була мінна та пожежна безпека.

У рамках заходу рятувальники ознайомили учнів з видами вибухонебезпечних предметів на прикладі стендів з макетами мін та снарядів. Надзвичайники розповіли про те, як маркуються небезпечні території та як діяти під час виявлення підозрілих предметів, що можуть нести загрозу, нагадали алгоритм дій при оголошені сигналу «Повітряна тривога» і переконали відповідально ставитись до власної безпеки.

Це актуальна тема, оскільки агресія ворога не припиняється, а території області продовжують забруднюватись ВНП. Школярі в силу свого віку допитливі, їх манить все заборонене та небезпечне. Фахівці ДСНС розповіли про те, де на такі предмети можна натрапити, як правильно поводитись в таких випадках та куди звертатися.

/Files/images/2023_2024/kartinki_dlya_stornok_/4а (1).jpg