День відкритих дверей Харківського фахового коледжу.

Проведення профорієнтаційний заходів для учнів випускних класів є важливою складовою освітнього процесу: знайомлять із професіями, які мають сталий попит на ринку праці, розкривають суть правильного вибору професії, орієнтують учнів на свідомий вибір майбутньої професії, розвивають та зміцнюють співпрацю батьків та школи у вихованні підростаючого покоління, виховують у дітей любов до праці, повагу до людей будь-якої професії.

Сьогодні старшокласники нашого ліцею стали учасниками Дня відкритих дверей Харківського фахового коледжу.

Викладачі розповіли , що навчальний процес у коледжі спрямовано на виконання основного завдання щодо забезпечення, формування інтелектуально-естетичних, духовно-творчих, моральних якостей, а також професійного розвитку.

Випускники коледжу продовжують навчання за ступеневою підготовкою у Державному біотехнологічному університеті, та інших вищих навчальних закладах міста.

/Files/images/2023_2024/kartinki_dlya_stornok_/0024.jpg