З Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком!

Попри складні часи, зараз вкрай важливо, створювати для учнів атмосферу дива, дарувати їм відчуття свята та радості, адже це дає ресурс жити та перемагати.

Напередодні новорічних та різдвяних свят, вже за доброю традицією, учні ліцею отримали солодкі подарункиз побажанням здоров’я, радісних, щасливих подій,від міського голови Ігоря Терехова

Ваша турбота — свідчення небайдужого ставлення до сьогодення і віра та підтримка майбутнього покоління українців. Адже робити добро – це так прекрасно, коли посміхаються діти, коли їхні оченята сяють від захвату і щастя.

Прийміть наші вітання з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим. Бажаємо здоров’я, душевного спокою та добра, благополуччя та достатку. Нехай 2024 рік стане для нас роком Перемоги! Успішним і плідним, щедрим на здобутки та добрі справи, мир та спокій!Нехай наша Перемога стане початком розквіту України і кінцем для Росії!

/Files/images/2023_2024/kartinki_dlya_stornok_/2512230.jpg

/Files/images/2023_2024/kartinki_dlya_stornok_/хл № 78 (5).jpg