День Святого Валентина

Романтична легенда про Святого Валентина

Християнського проповідника Валентина посадили в римську в'язницю за віру і невдовзі засудили до страти. Сидячи під вартою, Валентин закохався у сліпу дівчину, дочку в'язничного наглядача. Користуючись своїми медичними знаннями, він зцілив її від сліпоти.
За іншою версією, сліпа дочка тюремника сама закохалася у Валентина. Той як священик, що дав обітницю безшлюбності, не міг відповісти на її почуття, але в ніч перед стратою (ніч проти 14 лютого) прислав їй зворушливий лист, який підписав «Твій Валентин».
У пам'ять про це тепер у День Святого Валентина заведено дарувати одне одному «валентинки» — вітальні листівки у вигляді сердечок, з добрими побажаннями, словами кохання, пропозиціями руки та серця чи просто жартами, які не підписують, і той, хто отримує, повинен сам здогадатися, від кого вони..
Також у цей день дарують коханим квіти (найчастіше троянди — символи кохання), цукерки-сердечка, інші сувеніри у вигляді сердечок, купідончиків, пташок, що цілуються.
Цього дня і в нашій школі виготовлені редколегіями класів вітальні листівки з добрими побажаннями, словами кохання, просто жартівливі.

/Files/images/Sv_Valentin_78 gazeta (10).JPG/Files/images/Sv_Valentin_78 gazeta (2).JPG

/Files/images/Sv_Valentin_78 gazeta (7).JPG/Files/images/Sv_Valentin_78 gazeta (4).JPG/Files/images/Sv_Valentin_78 gazeta (1).JPG/Files/images/Sv_Valentin_78 gazeta (3).JPG/Files/images/Sv_Valentin_78 gazeta (9).JPG/Files/images/Sv_Valentin_78 gazeta (8).JPG

А також конкурс Валентинок у якому перемогли ,

8А , 6А,9А,

/Files/images/Sv_Valentin_78 gazeta.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 296