Українська мова - це кльово !

У нашій школі сьогодні пройшов загальношкільний захід запропонований шкільним самоврядуванням під гаслом «Українська мова – це кльово»

Всі ми знаємо, що кожна буква, кожне слово, кожне речення, створюючи звукове коливання в просторі, несуть свою частоту вібрацій. Мова кожного народу має по-своєму унікальний вібраційний фон, який допомагає людині перебувати в гармонії з навколишнім середовищем, природою та Всесвітом в цілому. Для людини цей процес відіграє важливу роль для забезпечення нормального фізичного та психічного стану.

Сьогодні«Українська мова» в нашій школі , панувала в кожній клітині дитячого організму! Немає слів, аби змалювати захват з яким дітвора проводила конкурси, малювала листівки, спілкувалася рідною мовою…

“Україна — це круто! Україна — це кльово!”

Звіти про проведену роботу шкільним самоврядуванням.

Ми,учні 9-А класу,провели захід присвячений дню «Українська мова-це кльово» у 3-Б класі. Розповіли дітям про українську символіку,організували конкурси «Країна моїх мрій»і «В чому полягає моя любов до Батьківщини».Активну участь приймали всі учні класу,найактивнішим був Андрієв Володимир. Спілкування із дітьми відбувалося лише на українській мові.
Діти висловили бажання зустрічатися в рамках різних заходів.

/Files/images/ukr_mova_kl_vo (17).jpg/Files/images/ukr_mova_kl_vo (25).jpg/Files/images/ukr_mova_kl_vo (12).jpg/Files/images/ukr_mova_kl_vo (11).jpg

Ми були у 2-Б класі.Загадували загадки, кросворди, ребуси. Діти швидко відгадували їх. Їм було цікаво та весело, а ще вони з задоволенням обмінювалися своїми думками. Так як це був «День української мови» ми всі розмовляли українською, навіть діти 2 класу.

6-Б клас Дима Жерновников

/Files/images/ukr_mova_kl_vo.jpg/Files/images/ukr_mova_kl_vo (1).jpg

Учні 6-А класу провели свято присвячене цьому дню у 2-В класі (другий поверх, кабінет № 9).Учні другого класу виявилися дуже кмітливими, активними і винахідливими. Вони завзято боролися за перемогу у складі двох команд (1 - “Україна”, 2 - “Верба”). За підсумками конкурсів “Ми – українці”, “Чим ми схожі?”, “Знавці української мови” обидві команди набрали по 38 балів .

Діти не хотіли відпускати нас, і попросили щоб ми приходили ще.

/Files/images/ukr_mova_kl_vo78 (1).JPG/Files/images/ukr_mova_kl_vo78.JPG/Files/images/ukr_mova_kl_vo78 (2).JPG

8-В

/Files/images/ukr_mova_kl_vo8 в (2).jpg/Files/images/ukr_mova_kl_vo8 в.jpg/Files/images/ukr_mova_kl_vo8 в (4).jpg
Українська мова – це кльово!!!
♥4 лютого наш клас провів для дітей 4-А свято української мови! Діти, що навчаються у нашої першої вчительки – Віри Вадимівни, охоче сприйняли ідею проведення цього свята! Вони із радістю приймали участь у вікторині і розгадуванні ребусу! Ми сподіваємося що діточки будуть довго згадувати цей день!♥

Учні 8-А класу.

8-а
/Files/images/ukr_mova_kl_vo8а (3).JPG/Files/images/ukr_mova_kl_vo8а (6).JPG/Files/images/ukr_mova_kl_vo8а (4).JPG/Files/images/ukr_mova_kl_vo8а (7).JPG
Звіти других класів Ви зможете переглянути у міру їх надходжень, подовж наступного тижня.

Вашій увазі стіннівки

/Files/images/ukr_mova_kl_vo (13).JPG/Files/images/ukr_mova_kl_vo (18).JPG/Files/images/ukr_mova_kl_vo (14).JPG/Files/images/ukr_mova_kl_vo (16).JPG

У п’ятницю, четвертого лютого 2011 року, у нашій любій школі №78 відбулося свято під гаслом “Українська мова - це кльово!”