День Збройних Сил України!

Завдання сьогоднішньої школи формувати в учнів комплекс особистісних якостей і рис характеру таких як патріотична свідомість, відповідальність і мужність, готовність працювати на благо Батьківщини, захищати та зміцнювати її міжнародний авторитет, повага до культури, звичаїв і традицій нашої країни.

З нагоди Дня Збройних Сил України, з метою виховання в учнів почуття патріотизму в школі №78 відбулися патріотичні заходи.

Класними керівниками було проведено виховні години «Український воїн – приклад для наслідування», «Яка армія потрібна моїй країні», відбувся «Конкурс малюнків та стіннівок».

Учні 4В класу випробували свої сили в традиційних Козацьких забавах (спортивних естафетах, силових конкурсах, кулінарні здібності тощо).

Старшокласники показали вміння зі стройової підготовки та навиків стрільби,

Дорогі захисники, наші любі хлопці та дівчата!