Виховання ґрунтується на цінностях.

Виховання ґрунтується на цінностях. 2019/2020 навчальний рік МОН запропонувало присвятити увагу ціннісним орієнтирам сучасної української школи: морально-етичним; гідність рівність справедливість толерантність культурне різноманіття турбота чесність довіра. Соціально-правовим; верховенство права нетерпимість до корупції патріотизм екологічно-етична цінність соціальна відповідальність. Особистісно-зорієнтованим; самореалізація лідерство свобода відповідальність тощо

Тема першого уроку сприяла вихованню та розвитку ціннісного ставлення особистості до державності, суспільства та окремої людини , виховання в учнів почуття патріотизму, національної гідності, любові та поваги до історії Батьківщини та рідного краю, поглиблювання знань учнів про Україну, про видатних українців; вшанування народних звичаїв та свят, розвитку пізнавальної активності учнів. Щоб більше запам’ятався урок, класні керівники вибрали різні форми проведення:віртуальні екскурсії, командні ігри у формі дебатів, конкурси , круглі столи.

Галерея "Виховні години -02.09.2019"