Карпатський вояж

У період осінніх канікул учні нашої школи здійснили Карпатський вояж.

Під час екскурсії учні відвідали географічний центр Європи в селищі Ділове Закарпатської області, селище Ясиня, в якому ознайомилися з його історією та красою Карпатських гір, де побачили двохтисячники Карпат , серед яких і гора Говерла. Саме найвищу вершину України і змогли підкорити наші учні. Під час підйому на Говерлу учнів супроводжували досвідчені інструктори, які допомогли здолати значні труднощі - сильний вітер ,снігові пастки та достатньо круті схили. Побували на відомому гірськолижному курорті Буковель та в місті Яремче, відвідали водоспади Труфанець та Пробій, помилувалися чарівною річки Чорна Тиса. Екскурсія видалася насиченою та цікавою, кожен зміг переконатися, що гори Карпати - дивовижний куточок нашої України ,який манить до себе своєю красою.

Галерея "Карпатський вояж - 29.10.2018"