24 квітня в Харкові пройшов черговий суботник.

Учні нашої школи приймали участь в прибиранні та благоустрої рідного міста; парк Артема,пр. 50 річчя СССР,бульвару Слинька

/Files/images/DSC07659.JPG/Files/images/DSC07660.JPG/Files/images/DSC07658.JPG

Учні середньої та старшої школи взяли участь у суботнику з благоустрою території школи.
Дружно і весело школярі прибирали територію, головна мета - зробити рідну школу красивою і затишною!
Бажаемо усім здоров'я, добробуту й успіхів у добрих ділах!

/Files/images/DSC07526.JPG/Files/images/DSC07525.JPG/Files/images/DSC07519.JPG/Files/images/DSC07524.JPG

Екологічна діяльность школярів у позакласній роботі.

Пріоритетом загальної середньої екологічної освіти й виховання є особистісна орієнтація, що передбачає створення таких умов, за яких природа стає особистісною цінністю для кожного школяра.
Вагоме місце в системі екологічної освіти та виховання займають спеціально організовані й проведені природоохоронні акції,двомісячник благоустрою міста "Зелена весна 2010"який вдало розпочався у нашій школі ...
У ході їх проведення формується екологічна орієнтація учнів, поповнюються знання про взаємозв’язок людини з природою, розвивається вміння вивчати й оцінювати стан місцевих екосистем, брати участь у конкретних природоохоронних справах.

/Files/images/DSC07400.JPG