Учні школи відвідали ХНУВС , де відбулись урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи

Учні нашої школи відвідали Харківський національний університеті внутрішніх справ, де відбулись урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи.Захід проходив з метою відзначення річниці початку доленосних, для України, подій та вшанування подвигу, патріотизму й мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Перед початком заходу учні відвідали навчальний корпус,бібліотеку,тир де ознайомилися з різними видами сучасної зброї, спортивні зали.

Урочистості розпочалися з внесення Прапору університету. Залпом з рушниць та хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять героїв, полеглих за вільну, незалежну Україну, після чого було виконано Державний Гімн України.

Після урочистої частини відбулися показові виступи Почесної варти ХНУВС з карабінами та шаблями, літературно-музична композиція у виконанні гуртка художньої самодіяльності і патріотичний флеш-моб «Україна – це ми».