Малі Олімпійські ігри 2009 "Діти Харкова" в ХЗОШ № 78

Малі олімпійські ігри

Виконавчий комітет Харківської міської ради прийняв доповідь управління з питань фізкультури і спорту Департаменту з питань підготовки і проведення фінального турніру чемпіонату Європи з футболу 2012 року і спорту «Про хід виконання комплексної міської програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Харкові на 2006-2011 роки».

Харківський міський голова Михайло Добкін доручив поновити проведення Малих олімпійських ігор після завершення карантинних заходів у місті Харкові . Пакет документів (завантажити)

27 листопада в нашій школі відбулися Малі олімпійські ігри серед учнів 3 -4 класів .

/Files/images/Гімн .JPGЛунає Гімн України

/Files/images/ABCD0008.JPGПодарунок від танцювального Зразкового колективу " Капітан Джексон"/Files/images/перед стартом .JPGНа старті.../Files/images/IMG_3029.jpgЕстафети../Files/images/IMG_3042.jpgЕстафети ../Files/images/IMG_3076.jpgПідведення підсумків головним cуддею Малих олімпійських ігор " Діти Харкова" Піцаковим І.П.