Х Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика переносять

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України за № 996 від 30.10.2009р. „Про тимчасове призупинення навчального процесу у навчальних закладах та установах освіти” п. (1.2.) терміни етапів проведення Х Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переносяться:

Через карантин Міжнародний конкурс української мови імені Петра Яцика перенесено на грудень

І етап – з 9 до 16 грудня 2009 р. - загальноосвітніх навчальних закладах, професійно-технічних училищах; студентів 1 курсу, які мають базову загальну середню освіту; студентів педагогічних училищ та коледжів

ІІ етап – з 16 до 25 грудня 2009 р. – у районних центрах і містах обласного підпорядкування; студентів ВНЗ ІІІ-ІУ р.а., у тому числі студентів філологічних факультетів, курсантів вищих військових навчальних закладів Збройних сил України, ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

ІІІ етап – з 12 по 20 січня 2010 р. – в Автономній Республіці Крим, обласних центрах, містах Києві та Севастополі;

ІV етап – (підсумковий) – лютий 2010 р.