Олімпіади з базових дисциплін в початковій школі.

Завдання сучасної початкової школи – розвивати кожну дитину як неповторну індивідуальність, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності, вміння ставити і вирішувати проблеми.

Саме на вирішення цих завдань і спрямовані олімпіади серед молодших школярів, які проводяться з метою розкриття здібностей молодших школярів, формування їх пізнавальної мотивації, розвитку їх інтелектуальних здібностей, стимулювання бажання вчитися, а також активізації творчої діяльності вчителів.

Цьогоріч в шкільному етапі олімпіад з української, російської, англійської мови, математики та природознавства стали переможцями понад 100 учнів.

Зі словами-вітаннями до маленьких інтелектуалів школи звернулися заступник директора з навчальної роботи Дороженко Н.О, педагог організатор Петрукович В.А. Нагородили переможців олімпіад дипломами , грамотами ,призами.