Урочисте відкриття комп’ютерного кабінету

Шкільне життя на кожному кроці переконує, що найкращим досягненням учнів ми повинні завдячувати, як вчителям, батькам, так і просто мудрим, добрим людям. Без їх підтримки було б важко.

Сьогодні нашій школі за підтримки,Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Департаменту освіти Харківської міської ради , подарували десять одиниць надсучасної комп'ютерної техніки «Lenovo» для облаштування шкільного кабінету інформатики. Нова комп’ютерна техніка є справжнім подарунком школярам і суттєвим внеском у справу оновлення парку комп’ютерної техніки школи.