Шкільні канікули буде перенесено

Міносвіти рекомендує перенести строки осінніх канікул у зв’язку із розташуванням у школах виборчих дільниць, школярі відпочиватимуть з 25 жовтня до 1 листопада

Відповідні рекомендації містяться у листі освітнього відомства, який надіслано начальникам обласних управлінь освіти і науки.

У зв’язку з тим, що переважна більшість виборчих дільниць розташована в загальноосвітніх навчальних закладах, у міністерстві пропонують розпочати шкільні осінні канікули на чотири дні раніше - у четвер 25 жовтня. Навчальні заняття мають розпочатися також у четвер - 1 листопада.

У профільному відомстві зауважують, що це дасть можливість організовано розпочати та завершити роботу виборчих дільниць, уникнути ускладнення епідеміологічної ситуації в дитячих колективах та якісно підготувати шкільні приміщення до проведення навчальних занять.

Нагадаємо, парламентські вибори в Україні відбудуться у неділю 28 жовтня.

Попередніми рекомендаціями, якими було визначено структуру 2012/2013 навчального року, передбачалося проведення осінніх канікул з 29 жовтня до 4 листопада.