Свято сімейного відпочинку. Ласкаво просимо.

Серед зелені затишного куточка міського парку ім. Горького простягнулася дитяча залізниця "Мала Південна"- улюблениця юних харків'ян, гордість всієї Південної залізниці.

Мала Південна-центр виховання та підготовки майбутніх кадрів Південної залізниці. Тут учні загальноосвітніх шкіл, після вивчення теоретичного курсу, на практиці можуть познайомитися з основними залізничними професіями: провідник вагона, черговий по станції, диспетчер і вже звичайно з професією помічника машиніста та машиніста.

Вже протягом багатьох десятків років кожну весну Мала Південна відкриває рух поїздів, зустрічає маленьких пасажирів на затишних станціях і для багатьох школярів міста і області є місцем, де вони можуть розкрити свої таланти….

26 травня відбудеться на базі дитячої залізниці " Мала Південна " Свято Сімейного відпочинку,присвяченого Міжнародному дню сім'ї,Дню матеріта Всесвітньому дню захисту дітей.

Час проведення заходу з 10.00 - 15.00