Сьогодні дев’ятикласники завершили навчання

В учнів дев’ятих класів загальноосвітніх шкіл завершуються навчальні заняття, з 14 травня у них розпочнуться шкільні іспити. Першим буде диктант з української мови

У зв’язку із проведенням в Україні фінальної частини європейської першості з футболу, цього року учні 9-х класів завершують навчальні заняття 11 травня, а державна підсумкова атестація дев’ятикласників проводитиметься у період з 14 до 30 травня.

За цей час дев’ятикласники складуть іспити з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

З усіх обов’язкових предметів атестація буде проведена письмово за збірниками, що затверджені Міністерством освіти.

Перший обов’язковий іспит з української мови учні дев’ятих класів складатимуть 14 травня. Іспит буде проведено у формі диктанту. Номер диктанту буде оголошено о 9.00 ранку в день проведення атестації по телебаченню (Перший національний) та радіо (Перший канал Українського радіо).

Цього року варіант диктанту буде обраний зі 100 текстів, що запропоновані у посібнику, визначеному Міністерством освіти.

Нагадаємо, що учні 11-х класів вже завершили навчання. Ті випускники, які цього року мають намір вступати до вищих навчальних закладів проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання, що розпочнеться 15 травня тестом з хімії.

Навчальні заняття у 1–8 та 10 класах завершаться 25 травня.

Посилання за темою:

> Збірники завдань ДПА-2012 у основній школі (9 клас)
> Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з української мови. 9 клас
> Державна підсумкова атестація в основній школі у 2012 році. ДПА 9 клас

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 11.05.2012

Кiлькiсть переглядiв: 85