"Канікули" закінчилися: з понеділка приступаємо до навчання

Навчання у харківських загальноосвітніх закладах відновлюються у понеділок, 6 лютого.

Відповідне розпорядження сьогодні, 3 лютого, підписав Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Як повідомили в Гідрометцентрі, на вихідних та в понеділок в області почне поступово теплішати. Завтра синоптики віщують малохмарну погоду і температуру вночі до 22 градусів морозу і вдень до 15 нижче нуля. У ніч на неділю буде до -19, вдень - до 13 градусів морозу. У понеділок вночі метеорологи обіцяють до 18 морозу, вдень - до 13 градусів нижче нуля.

03.02.2012 №19

Про відновлення навчально-виховного

процесу в навчальних закладах м. Харкова

НАКАЗУЮ:

1. Відновити з 06.02.2012 навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах м. Харкова всіх типів і форм власності.

2. Головному спеціалісту Департаменту освіти Воробйовій Н.М. узагальнювати «Інформацію про відвідування занять учнями» та «Список навчальних закладів з високим показником відсутніх учнів через хворобу».

Щоденно до 11:00

3. Управлінням освіти адміністрацій районів Харківської міської ради:

3.1. Здійснити контроль за проведенням у закладах відповідних організаційних заходів.

3.2. Інформувати Департамент освіти Харківської міської ради про відвідування учнями загальноосвітніх навчальних закладів за електронною зведеною таблицею «Інформація про відвідування занять учнями» у розрізі навчальних закладів.

Щоденно до 10:00

3.3. Довести цей наказ до відома керівників навчальних закладів.

Терміново

4. Керівникам навчальних закладів усіх типів і форм власності м. Харкова:

4.1. Вести щоденний облік відвідування вихованцями та учнями навчальних занять.

4.2. Взяти під контроль внесення вчителями-предметниками змін до календарних планів для виконання робочих навчальних планів та навчальних програм з усіх предметів у повному обсязі.

До 10.02.2012

5. Подворному І.В., інженеру з інформаційно-методичного та технічного забезпечення Науково-методичного педагогічного центру, розмістити цей наказ на сайті Департаменту освіти.

03.02.2012

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор Департаменту освіти О.І.Деменко

03.02.2012 № 56

Про відновлення навчально-виховного
процесу в навчальних закладах району

У зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря, відповідно до п. 9.20 ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», на підставі бюлетеня Харківського регіонального центру з гідрометеорології від 03.02.2012 №23, на виконання розпорядження міського голови від 03.02.2012 №337 «Про відновлення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова», наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 03.02.2012 № 19 «Про відновлення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова»

НАКАЗУЮ:

1. Відновити з 06.02.2012 навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах району всіх типів і форм власності.
2. Головному спеціалісту управління освіти (Гайнутдінова Т.М.) узагальнювати «Інформацію про відвідування занять учнями» та «Список навчальних закладів з високим показником відсутніх учнів через хворобу».
Щоденно до 09:30
3. Заступнику начальника управління освіти (Чернігівська Н.В.):
3.2. Здійснити контроль за інформуванням Департаменту освіти Харківської міської ради про відвідування учнями загальноосвітніх навчальних закладів за електронною зведеною таблицею «Інформація про відвідування занять учнями» у розрізі навчальних закладів.
Щоденно до 10:00
3.3. Довести цей наказ до відома керівників навчальних закладів.
Терміново
4. Керівникам навчальних закладів усіх типів і форм власності району:
4.1. Вести щоденний облік відвідування вихованцями та учнями навчальних занять.
До 10.02.2012
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник управління освіти Т.В. Пилаєва