Призупинення навчання!

Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова

У зв’язку з різким зниженням температури повітря, відповідно до п. 9.20 ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», на підставі бюлетеня Харківського регіонального центру з гідрометеорології від 30.01.2010 №19, на підставі наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.01.2012 №81 «Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Призупинити з 01.02.2012 навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах м. Харкова всіх типів і форм власності до окремого розпорядження.

2. Перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу, а також навчальної практики.

3. Директору Департаменту освіти Деменко О.І. взяти під особистий контроль проведення відповідних організаційних та санітарно-профілактичних заходів у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

4. Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю довести це розпорядження до відома населення міста через засоби масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Кривцова О.С.

Міський голова Г.А. Кернес


НАКАЗ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

АДМІНІСТРАЦІЇ КОМІНТЕРНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

від 31.01.2012 , №51

Про призупинення

навчально-виховного процесу

в навчальних закладах району

У зв’язку з різким зниженням температури повітря, відповідно до п. 9.20 ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», на підставі наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.01.2012 №81 «Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур», листа Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 27.01.2012 № 01-12/417 «Про дотримання температурного режиму та проведення протиепідемічних заходів у навчальних закладах області», бюлетеня Харківського регіонального центру з гідрометеорології від 30.01.2010 № 19, на виконання розпорядження міського голови від 31.01.2012 № 214 «Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 31.01.2012 № 16 «Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова» з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я вихованців дошкільних і позашкільних закладів, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також безпечного функціонування в цих умовах навчальних закладів

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити з 01.02.2012 навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах району всіх типів і форм власності до окремого розпорядження.

2. Заступнику начальника управління освіти (Чернігівська Н.В.):

2.1. Взяти під контроль проведення відповідних організаційних та санітарно-профілактичних заходів у закладах освіти району всіх типів і форм власності.

2.2. Перенести на інші терміни проведення районних масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу.

2.3. Забезпечити контроль за проведенням відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах.

2.4. Невідкладно інформувати Департамент освіти про надзвичайні випадки у закладах, де перебувають діти, учнівська молодь.

2.5. Довести цей наказ до відома керівників навчальних закладів.

31.01.2012

3. Головному бухгалтеру управління освіти (Скрипка Н.В.): оплату праці педагогічних та інших працівників загальноосвітніх навчальних закладів у цей період здійснити згідно з законодавством України.

4. Керівникам навчальних закладів усіх типів і форм власності району:

4.1. Провести роз’яснювальну роботу серед вихованців дошкільних і позашкільних, учнів загальноосвітніх навчальних закладів щодо поведінки в умовах низьких температур, запобігання випадкам переохолодження та обмороження, навчання з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.

4.2. Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу та працівниками щодо безпечного користування обігрівальними приладами тощо.

4.3. Перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу, а також навчальної практики.

4.4. Забезпечити проведення відповідними працівниками комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах.

4.5. Забезпечити неухильне дотримання санітарного законодавства щодо проведення прогулянок, інших заходів у дошкільних навчальних закладах.

4.6. Негайно інформувати управління освіти про надзвичайні випадки у закладах, де перебувають діти, учнівська молодь.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник управління освіти Т.В. Пилаєва


У разі підвищення температури у понеділок, 6 лютого робота школи буде відновлена.

Офіційний прогноз на наступну добу, наданий Українським гідрометеорологічним центром.

Про час відновлення навчально-виховного процесу буде повідомлено додатково 03.02 2012 року о 17 .00

Кiлькiсть переглядiв: 102