Проект шкільного учнівського самоврядування «Черлідер»..

На передодні ЄВРО 2012 актив шкільного учнівського самоврядування запропонував підготовкуПроекту «Черлідер»..
Мета проекту:

Формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя у підлітків.

Заклад освіти як здоров’язбережувальне середовище.

Здоровий спосіб життя і чинники його формування.

Гасло проекту: «Здоров’я = здоровий спосіб життя + культура здоров’я»

Це тільки здається, що черлідери лише заповнюють перерви в спортивних матчах. Насправді найголовніша їхня місія - підбадьорювати і заводити спортсменів улюбленої команди, а також знімати агресію фанатів і додавати їм оптимізму.

Черлідінг складається з двох напрямків - Cheer і Dance.
Cheer - це піраміди, акробатика, стрибки, дзвінкі і чіткі кричалки, помпони і приголомшлива динаміка.
Dance - красиві танцювальні рухи, незвичайна хореографія, шпагати, запальна енергія.
Черлідери зобов'язані:

Не критикувати тренерів інших команд, черлідерів або глядачів словом або жестом.

Завжди проявляти повагу та ввічливість по відношенню до офіційних представників, тренерам інших команд, черлідером і вболівальникам.

Прагнути бути скромними при перемозі і добрими при поразці.

Бути послами доброї волі.

Сьогодні в школі пройшли перші змагання в яких прийняли участь команди - 7Б,8А, 9А,10А класів. Переможці команда 10 А класу. Вітаємо!

/Files/images/Mali_Olimpi_ki_igri 2011 /IMG_2817.JPG/Files/images/Mali_Olimpi_ki_igri 2011 /IMG_2808.JPG/Files/images/Mali_Olimpi_ki_igri 2011 /IMG_2796.JPG