Зустріч «Юних миротворців» м. Харкова з координатором системи ООН в Україні Олів’є Адамом

27 жовтня 2011 року Департаментом освіти Харківської міської ради за участю Первинної організації миротворців ООН у Харківській області та представників Харківського обласного комітету ветеранів локальних війн проведено урочисту зустріч юних миротворців м. Харкова з координатором системи ООН в Україні Олів’є Адамом.
Урочистим прологом відкрила програму знаменна група Жовтневого району. Високим гостями презентували свою роботу кращі загони юних миротворців Дзержинського, Жовтневого, Комінтернівського, Московського районів – учасники міських зльотів і міжнародних фестивалів. Активісти міського клубу «Юних миротворців» в відеосюжетах електронної газети представили історію створення руху юних миротворців у нашому місті.
Лідери Харківської організації учнівського самоврядування презентували почесним гостям рад учнівських ініціатив – проект створення Музею культури Миру, календар пам’ятних дат і славетних справ юних миротворців м. Харкова, емблеми юних миротворців, проект конкурсу «Юний миротворець року».
Особливе враження на учасників зустрічі справив виступ малюків-миротворців Дзержинського району, які запропонували розширити вікові межі проекту, та у яскравій творчій формі повідомили присутнім про власні досягнення у справі популяризації ідей миротворчості, доброчинності та толерантності.
Під час бесіди з Олів’є Адамом учні та педагоги отримали цінні рекомендації та професіональні поради високого гостя щодо перспектив та пріоритетів діяльності юних миротворців м. Харкова у міжнародному масштабі.

Департамент освіти Харкова