Харківська область лідирує за рівнем комп'ютеризації шкіл

Зараз в школах Харківської області в учбовому процесі використовується 6182 комп'ютери і на 1 комп'ютер доводиться: у сільських школах - 39 учнів, а в середньому по області - 46 учнів. Це якнайкращий показник серед областей України, повідомляє прес-служба Харківської Обласної Державної Адміністрації.
Повністю забезпечені Інтернетом школи Боровського, Коломацького, Красноградського, Харківського районів, місто Люботин, а також Дзержинський, Жовтневий, Київський, Комінтернівський, Ленінський, Московський, Червонозаводський райони міста Харкова.
Високі показники у Валковському (90%), Дергачовському (85%), Великобурлуцькому (72%), Зачепилівському (69%), Чугуївському (77%) районах. А в Красноградському районі почалося опрацьовування пілотного проекту з використання сервісних послуг Інтернету нової якості із залученням багатоканального фінансування.
Інформацію надано за матеріалами сайту "IT proUA.com"