Урочиста церемонія нагородження переможців Малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини" відбулася 4 червня на пл.Конституції в Харкові. У цьому році в змаганнях взяли участь школярі не тільки Харкова, а й усієї Харківської області. Нагороди переможцям Малих Олімпійських ігор вручили голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, Харківський міський голова Геннадій Кернес и Друг Євро-2012, директор футбольної академії "Металіст" Ігор Кутєпов.

Призерам вручили дипломи, медалі та подарунки. Капітани команд-переможців Малих Олімпійських ігор отримали сертифікати на поїздку на море своїх команд.

У рамках святкування закриття Малих Олімпійських ігор та Дня захисту дітей у Харкові відбулося святкова хода по вул. Сумської. Хода також було присвячено році, який залишився до початку Чемпіонату Європи з футболу 2012 р.

По вулиці Сумській (від пл.Конституції до пл.Свободи) пройшли барвисті театралізовані колони. Очолив колони танцювальний колектив - бронзовий призер всеукраїнського проекту "Майданс". За ними йшли М. Добкін, Г. Кернес, І. Кутєпов, перший заступник харківського міського голови Олександр Кривцов, заступник голови облдержадміністрації Євген Савін, директор Департаменту освіти Ольга Деменко, начальник Головного управління освіти Роман Шаповал, начальник Головного управління у справах сім'ї, молоді і спорту Дмитро Перепелиця, директор Департаменту культури Світлана Бабицька. Слідом йшли талісмани Євро-2012 Славек і Славко, казкові герої, кращі спортсмени міста, творчі колективи, школярі дев'яти районів міста і представники 42 районів і населених пунктів області.

Колона дійшла до пл.Свободи, де продовжилася театральна вистава.