Профільний загін « Орієнтир» дитячого закладу відпочинку з денним перебуванням «Веселка»

1 червня 2011 року, управління освіти адміністрації Комінтернівського району організувало свято для учнів ЗНЗ .
У парку імені Артема були проведені конкурси малюнків на асфальті, масові ігри, розваги, спортивні змагання, концерти художньої самодіяльності гуртків центрів дитячої та юнацької творчості, присвячені міжнародному Дню захисту дітей.

Cимволічно, що літо розпочинається саме з цього світлого свята дитинства, після закінчення напруженого навчального року.
Цей день – це не тільки голосне й веселе святкування дітвори, але й нагадування суспільству про необхідність дотримання та поваги прав дитини, як необхідної умови для формування гуманного, справедливого і благополучного суспільства.
Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української малечі, забезпечити їй належний рівень виховання і щасливе дитинства. Бо дитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.

Діти табору «Веселка» стали учасниками різних конкурсів та змагань, де кожного з них очікував невеличкий приз.

У нашій школі з метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей, під час літніх канікул 2011 р., Відкрито табір відпочинку з денним перебуванням «Веселка», в якому організовано профільний загін „Орієнтир”, для дітей схильних до правопорушень та для дітей з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
В таборі дозвіллєві заходи поєднуватимуться з профілактичними, освітніми: екскурсії в музеї Харкова, історичними місцями першої столиці, відвідування дитячо - юнацьких клубів Комінтернівського району.

/Files/images/Орієнтир/DSC09815.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09816.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09818.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09821.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09812.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09811.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09814.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09813.JPG

За планом роботи 3 червня вихованці «Орієнтиру» відвідали дитячо – юнацький клуб «Досуг», де їх зустріли педагоги Саприка В.В. та Пелішенко І.Є.
/Files/images/Орієнтир/DSC09828.JPGСьогодні вихованці загону « Орієнтир» стали учнями хіп-хопу . Майстер клас тренер присвятила навчанню основам стилів New Style (перша частина заняття) і House (друга частина заняття). Вихователь , розкрила спосіб поступового ускладнення матеріалу, який може послужити каркасом методики навчання хіп-​​хопу вихованцям.

/Files/images/Орієнтир/DSC09839.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09840.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09845.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09848.JPG

Діти також відвідали заняття з паперової пластики . Скільки фантазії, творчості вклали діти «Орієнтиру »в свої роботи, виконані в техніці паперової пластики. На жаль, на фото не дуже видно обсяг.

/Files/images/Орієнтир/DSC09834.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09835.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09846.JPG

Напевно не помилимося, сказавши, що плавання - один з найбільш доступних і корисних видів спорту. Величезне задоволення від купання ми отримуємо цілий рік: не тільки на морі або на річці, а й у басейні. Більш того, відвідування басейну просто необхідне нашим дітям, оскільки дитячий організм швидше і гармонійніше розвивається в рідній для нього стихії - воді.

Басейн - це ще і загартовування, про користь якого знає кожен.
З метою оздоровлення вихованців в план загону « Орієнтира» внесено відвідування басейну « Кондиціонер». Під час занять з плавання , діти з великим задоволенням купалися та навчалися плавати . Учні залюбки приймали участь у різних іграх та змаганнях , які організовували та проводили інструктори .
Всі діти залишилися задоволені і з нетерпінням чекають нових поїздок до басейну.

/Files/images/Орієнтир/SAM_0192.JPG/Files/images/Орієнтир/SAM_0193.JPG/Files/images/Орієнтир/SAM_0189.JPG/Files/images/Орієнтир/SAM_0190.JPG/Files/images/Орієнтир/SAM_0187.JPG

6 червня 2011 року вихованці загону « Орієнтир» ,на
чолі з вчителем фізичної культури Піцаковим І.П. та Власенко Л.В. Шевченко Л.І.. вихователями дитячо – юнацького клубу « Гагаринець»
взяли участь в змаганнях "Веселі старти" . Веселі, але разом з тим досить складні естафети в наполегливій боротьбі з честю виконали наші вихованці .

Сьогодні у нас в гостях у загоні «Орієнтир », був Олександр Павлович Ачкасов, волонтер ЦСССДМ Комінтернівського району, з лекцією "Шкода алкоголю для дитячого організму " За словами фахівців, що досліджували напої, що викликають прилив енергії і життєвих сил, можуть представляти особливу небезпеку для здоров'я дітей. Red Bull, Full Throttle, Monster Energy , Rockstar та інші енергетичні напої, які користуються великою популярністю серед учнів, можуть завдати серйозної шкоди молодому організму, після зустрічі з Олександром Павловичем такий висновок зробили вихованці «Орієнтиру »

/Files/images/Орієнтир/DSC09868.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09869.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09872.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09873.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09874.JPG

Сьогодні завідуючий сектором служби у справах дітей департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Комінтернівського району Копиця Н.Г., з метою перевірки відвідала профільний загон « Орієнтир» дитячого закладу відпочинку з денним перебуванням «Веселка».
Діти розповіли про екскурсії в музеї Харкова, історичних місць першої столиці, відвідування дитячо – юнацький клубів Комінтернівського району, басейну "Кондиціонер".
«Щасливі обличчя дітей кажуть про те, що для них такий відпочинок це справжнє свято»

/Files/images/Орієнтир/ABCD0008.JPG

Фотозвіт

/Files/images/Орієнтир/P6080065.JPG/Files/images/Орієнтир/P6080078.JPG/Files/images/Орієнтир/P6080071.JPG/Files/images/Орієнтир/P6080083.JPG/Files/images/Орієнтир/P6080075.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09890.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09891.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09896.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09897.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09898.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09904.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09885.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09886.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC09887.JPG

На базі клубу « Атлет» вихованці « Орієнтиру» прийняли участь в атлетичному триборстві.

/Files/images/Орієнтир/DSC00972.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC00983.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC00985.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC01000.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC01004.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC01029.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC01031.JPG

Вихователі клубу "Гагаринець" були в гостях у " Орієнтирівців"- провели теоретичне заняття з туризму .

/Files/images/Орієнтир/DSC01034.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC01039.JPG

пограли у футбол

/Files/images/Орієнтир/DSC01050.JPG

Щороку адміністрація Комінтернівського району знаходить кошти для фінансування цього табору, історія якого налічує вже 5 років. Що особливо важливо, путівки для дітей безкоштовні. Програма перебування дітей і підлітків включала в себе безліч спортивних заходів, ігрових програм, походів, екскурсій. Дивно, але «важковиховувані» діти із задоволенням брали участь у всіх заходах.
Звичайно, за цей період неможливо кардинально змінити долі таких дітей, змусити їх розлучитися з поганими звичками. Але, як говориться, мета перевиховання тут і не ставиться:
- Ми намагаємося оздоровити дітей, показати, що є інше життя, інші взаємини, інтереси, теми для обговорення. «Орієнтир» - це вектор нового напряму в їхньому житті. Далі - вибір за ними. Все буде залежати від суспільства, від тих дорослих, з ким доводиться їм зустрітися надалі. Сьогодні закінчилася зміна, діти плакали, прощаючись один з одним і з нами, коли йшли в кінці зміни додому, лунало: « До нових зустрічей !!!»

/Files/images/Орієнтир/DSC00963.JPG/Files/images/Орієнтир/DSC00968.JPG

Щасливого відпочинку !

Кiлькiсть переглядiв: 91