Свято Букваря

З Букваря починається шлях кожного маленького громадянина нашої країни. Він учить читати і писати, і саме з нього діти одержують першу маленьку часточку тих великих знань, які дає школа.
25 травня 2011 року в школі пройшло Свято Букваря. Учні 1-А, 1- Б, 1- В, класів звітували перед батьками за перший рік свого навчання в школі. Діти співали пісні, кожній букві присвятили вірші, відгадували загадки, танцювали.
Позаду - нелегкий рік навчання. І приємно усвідомити, що нинішнє свято - це перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники успішно подолали власною працею.
Свято пройшло на одному диханні, ніби побували в родинному колі.