У школах Харкова з 1 вересня вводиться новий курс

З 1 вересня в харківських школах з'явиться курс «Ми - господарі ЄВРО».
Про це 10 травня заявила директор Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко під час «Прямої лінії» в газеті «Вечірній Харків».
Новий курс рекомендований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту для старшокласників і буде добровільним. У рамках курсу буде вивчатися історія Харкова і його визначні пам'ятки. Також школярів вчитимуть розповідати про Харків на іноземній мові.
«Завдання в тому, щоб молода людина, яка вже сформувався як патріот Харкова, міг розповісти будь-якому іноземному гостю про своє місто. Адже не всі старшокласники знають, які в нас є театри, храми, пам'ятники архітектури або чим славився місто раніше. Це буде синтез знань із галузі спорту, художньої творчості, історії та іноземної мови », - зазначила директор Департаменту