Кіноуроки "Поклонімося Великим тим рокам"

У п'ятницю учні нашої школи приймуть участь в кіно-уроці "Поклонімося Великим тим рокам" - школярам покажуть фільми про Велику Вітчизняну війну.

Діти від очевидців дізнаються про історію військових років . Окрім цього, відбудуться екскурсії до музею "Пам'ять" і презентація знятих самими учнями фільмів, присвячених темі ВВВ.

Покази школярам класики радянського кіно про Велику Вітчизняну війну проводяться третій рік поспіль. Цього року школярі безкоштовно подивляться фільми "Летять журавлі", "У бій йдуть одні старі", "Ати-бати, йшли солдати" в кінотеатрах "Познань", ім. О.Довженка та "Росія".

Також у школі пройдуть "уроки мужності", на яких школярі зустрінуться з ветеранами ВВВ.

Після уроків мужності ветерани будуть запрошені на святковий концерт, який підготували наші учні .