День цивільної оборони

День цивільної оборони припав у цьому році на 14 квітня. Розпочався він з лінійки, де зібрались учні 5-11кл. Після лінійки всі розійшлись по класах на класні години. Цьогорічна тема : «Вогонь ворог,вогонь друг!». Після проведеннякласних годин , за сигналом учні покинули школу. У спортивній залі школи учні 10-11кл. показували свою вправність і знання з медичної підготовки, та свої дії у екстремальних ситуаціях.
Для молодших школярів в актовому залі було проведено розважально-пізнавальну гру «Знай, умій, запобігай!». Агітбригада ДЮП (учні 8 - А кл.)виступила для дітей з показовим виступом.
фоторепортаж Дня ЦО в школі