Державна підсумкова атестація 4, 9, 11 класи

Увага! Електронні версії завдань розміщено у форматі pdf. Программа для чтения PDF файлов

Збірники завдань:

• А.М. Казанцев, І.П. Крячко. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з астрономії. 11 клас.
  • Н.В. Морзе, В.П. Вембер, О.Г. Кузьмінська, М.О. Войцеховський, Т.Г. Проценко. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики. 9 клас.
  • О.Є. Бондарева, Т.П. Сегеда, С.П. Фоміна. Збірник завдань для державної підсумкової атестації зі світової літератури. 9 клас.
  • Л.А. Симакова, В.В. Снегирева. Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по интегрированному курсу "Литература" для общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения. 9 класс.
  • Л.А. Симакова, В.В. Снегирева. Сборник заданий для государственной итоговой аттестации по интегрированному курсу "Литература (русская и мировая)" для общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения. 11 класс.
  • Білети для 9-х класів:

• Інформатика;
  • література (російська та світова);
  • правознавство (практичний курс);
  • хімія;
  • художня культура;
  • історія України;
  • світова література;