Наступний навчальний рік в харківських школах може бути скорочений через проведення в місті матчів Євро-2012.

Про це повідомила директор Департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко.

За словами Деменко, з МОН України надіслали рекомендації про скорочення навчального року.

«Тепер необхідно продумати і встановити терміни для підсумкової атестації в дев'ятих і одинадцятих класах. Як змістити терміни, щоб діти все засвоїли », - зазначила Деменко.

За її словами, навчальний процес скоротять на невеликий термін, швидше за все, на тиждень - щоб заходи для дітей не накладалися на проведення матчів Євро-2012.

Директор Департаменту заявила, що коректування термінів навчального процесу буде обговорюватися 5 квітня на нараді всіх директорів харківських шкіл.

«Ми всі рішення приймаємо колегіально. Всі прорахуємо і відправимо свої рекомендації в міністерство. Також свої рекомендації пришлють Донецьк і Львів. Я думаю, що травні ми точно будемо знати строки наступного навчального року », - розповіла Деменко.