Повертаємось до навчання. Попереду підсумкова четверта чверть навчального року.

Весняні канікули закінчились. Були цікаві екскурсії , ходили до кінотеатру, окремий день був присвячений екскурсії до планетарію , діти почули яким був космонавт Юрій Гагарін, як проходив сам політ. Однак це була не лише розповідь біографії, учні дізналися про внесок у розвиток космонавтики Харкова, про зародження ракетобудування, ролі в цьому нашої країни, про важливі історичні події в дослідженні космосу. . .

Четвертого квітня знову за парти. Повертаємось до навчання. Попереду підсумкова четверта чверть навчального року, до закінчення якого залишилось зовсім мало часу.А це означає, що у нас попереду підсумкові контрольні роботи.А на когось ще й державна атестація чекає. Бажаємо Вам гарних успіхів у завершенні 2010-2011 навчального року