Урочиста церемонія відкриття III Малих Олімпійських Ігор "Діти Харківщини".

У Палаці Спорту відбулася урочиста церемонія відкриття III Малих Олімпійських Ігор "Діти Харківщини".

Глядачами якої сьогодні були учні ХЗОШ № 78

Церемонія супроводжувалася грандіозним шоу.

Глядачі побачили повітряних акробатів, гімнастів, джамперів і справжніх культуристів. Весь захід супроводжувався яскравим піротехнічним шоу. Крім того, частина церемонії відкриття була присвячена темі «Харків - місто 2012». Спочатку артисти власними тілами виклали на арені напис «2012», а потім - прапори двох приймаючих Чемпіонат Європи країн: України і Польщі. Потім на сцені з'явився Талісман Ігор - бабак Тимко і відбувся урочистий вихід усіх 42 команд учасниць Малих Олімпійських Ігор. У ході взяли участь 630 юних олімпійців. Після цього відбулися урочиста церемонія підняття прапора Малих Олімпійських Ігор і запалення факела. У церемонії відкриття взяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес, губернатор Харківської області Михайло Добкін, дворазовий Олімпійський чемпіон Юрій Поярков та ін.
Мер Харкова відзначив, що коли керівництво міста вперше організовувало малі Олімпійські ігри, «ми сподівалися відродити колишню славу, яка була загублена. А тепер це свято всіх дітей Харківщини ». «Я впевнений, що діти з Мерефи, Чугуєва, Ізюму і інших куточків Харківщини подружаться зі своїми однолітками, які проживають в Харкові. І ми вирішили зібрати збірну Харківщини і довести, що Харків славний своїми спортсменами », - зазначив Г. Кернес Варто відзначити, що цього року вперше в Малих Олімпійських іграх взяли участь команди з Харківської області. Зараз завершено перший етап змагань, у якому взяли участь 42 тисяч 366 школярів. Другий етап змагань почався 10 січня і закінчиться 31 березня. У ньому взяли участь майже 90 тисяч осіб. Фінальна частина міських змагань буде проводитися наприкінці квітня, а обласних - наприкінці травня 2011 року.