Тиждень української мови та літератури

У стінах нашої школи з 09.03. по 15.03.2011 року проходив тиждень української мови та літератури під егідою „Не заросте стежина до Тараса”.
Дні видалися, справді, святковими для учителів та учнів, бо охопили більшість учнівської молоді різноманітними конкурсами, олімпіадами, змаганнями, турнірами та виставками.
15.03.2011 на заключному концерті було нагороджено переможців та призерів різноманітних заходів.

/Files/images/Nedel_ukr_movi/Nedel_ukr_movi (4).jpg/Files/images/Nedel_ukr_movi/Nedel_ukr_movi (6).jpg/Files/images/Nedel_ukr_movi/Nedel_ukr_movi.jpg/Files/images/Nedel_ukr_movi/Nedel_ukr_movi (17).jpg/Files/images/Nedel_ukr_movi/Nedel_ukr_movi (11).jpg/Files/images/Nedel_ukr_movi/Nedel_ukr_movi (12).jpg/Files/images/Nedel_ukr_movi/Nedel_ukr_movi (13).jpg/Files/images/Nedel_ukr_movi/Nedel_ukr_movi (20).jpg/Files/images/Nedel_ukr_movi/Nedel_ukr_movi (23).jpg/Files/images/Nedel_ukr_movi/Nedel_ukr_movi (22).jpg/Files/images/Nedel_ukr_movi/Nedel_ukr_movi (14).jpg/Files/images/Nedel_ukr_movi/Nedel_ukr_movi (15).jpg/Files/images/Nedel_ukr_movi/Nedel_ukr_movi (2).jpg/Files/images/Nedel_ukr_movi/Nedel_ukr_movi (1).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 76