МАСЛЯНА - ТРАДИЦІЇ, ЗВИЧАЇ, ОБРЯДИ,СВЯТО!

Масляна символізує проводи зими та зустріч із весною. За церковною традицією тиждень називається сирним або м'ясопусним — через набір страв, які прийнято готувати протягом цього періоду.Це свято не закріплене за певним днем на календарі, воно відзначається протягом останнього тижня перед Великим постом. Головна страва на Масляну — млинці зі сметаною, вареники із сиром, гречані млинці на смальці та інша обрядова їжа.

/Files/images/maslenica 1.gif

Голова адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради Ільєнко В.М. урочисто відкрив святкування Масляної у Комінтернівському районі. Свято проводилося під патронатом Харківського міського голови Кернеса Г.А.

/Files/images/maslyna 1 (10).JPG

На театралізованому святові Масляна «Зиму проводжаймо – весну зустрічаймо», побували і учні нашої школи.

У програмі заходу :

* концертна програма
* народні гуляння
* веселі розваги та конкурси
* сюрпризи для дітей
* дегустація меду, млинців тощо…
* спалення чучела зимової "Мари"