День миру

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і заможного майбутнього.

Учні 5-11-х класів підготували стіннівки «Мирне небо – планеті Земля», закликаючи всіх до збереження миру в усьому світі, в Україні, в кожній сім’ї, у наших серцях.

На «Уроках миру» школярі ознайомились зісторією створення миротворчого руху, діяльністю Української Ради Миру, ділилися своїм розумінням понять «мир», «дружба», «патріотизм», презентували свої малюнки, листівки, читали власні твори. Так пройшов День Миру, а так хочеться, щоб він став Роком Миру, Десятиліттям Миру, Століттям Миру!

Галерея "День МИРУ 21.09.2018"