Міносвіти оприлюднило проект умов вступу до вузів у 2011 році

Міністерство освіти і науки оприлюднило проект умов вступу до вузів у 2011 році. Пропонується встановити новий термін прийому документів від абітурієнтів - з 1 по 31 липня, повідомляє видання Коммерсантъ-Украина в статті Міносвіти запропонувало нові терміни прийому до ВНЗ.

Зазначимо, в поточному році цей термін складав два тижні - з 15 по 31 липня, через що в приймальних комісіях утворилися довгі черги. Після численних скарг з боку абітурієнтів та їхніх батьків прем'єр-міністр Микола Азаров зробив зауваження чолі Міністерства освіти і науки Дмитра Табачника у зв'язку з поганою організацією вступної кампанії і рекомендував збільшити термін подачі документів на два тижні.
Керівники ВНЗ пропонують для вступної кампанії 2011 альтернативні рішення. "Щоб уникнути неподобства, які цього літа в приймальних комісіях, Міністерству освіти і науки слід не тільки збільшити термін подачі документів, але й у великих вузах заздалегідь складати графіки їх прийому, щоб зробити процес більш раціональним: наприклад, іногородніх абітурієнтів приймати в один день, місцевих - в іншій ", - заявив проректор Запорізького національного університету Федір Турченко.
Як повідомлялося, раніше Президент України Віктор Янукович закликав скоротити кількість вузів у країні.


Проект Основних змін до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2011 році
Кiлькiсть переглядiв: 64