Meдичний огляд

До уваги батьків та учнів 1-11 класів!

На початок нового навчального року всім учням потрібно обов`язково пройти медичний огляд з 25.08.2010 по 31.08.2010 у шкільному медкабінеті .

години прийому: 9.00 - 15.00
Проведення медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до Комплексного плану заходів з розвитку освіти в Україні на період до 2011 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.08 №1352-р, здійснюється на початку кожного навчального року. На сьогодні основним нормативним документом, який визначає механізм здійснення профілактичних медичних оглядів дітей шкільного віку є наказ МОЗ України від 29.11.02 №434 "Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні". Зазначеним наказом визначено кратність, обсяг та фахівців, які здійснюють профілактичний медичний огляд.
За результатами оглядів з урахуванням стану здоров'я учням надаються індивідуальні рекомендації щодо відвідування уроків фізичного виховання в основній, підготовчій або спеціальній групі.