Рейд "Урок"

11 жовтня працівники служби у справах дітей по Слобідському району спільно з працівниками Слобідського відділу поліції обстежили умови навчання дітей у ХЗОШ № 78

Метою проведення цього рейду було виявлення дітей, які не розпочали навчання, та вжиття заходів щодо повернення або влаштування виявлених дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту дітей; усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням.

У школі ведеться журнал обліку відвідування учнів. Класними керівниками щоденно контролюється стан відвідування учнів в класах. Станом на 11.10.2017 року відсутні 62 учні з 1090, із яких: 43 учні через хворобу, 19 – з поважних причин. Робоча група вибірково перевірила журнали 2А,5Б,8В,10Б. та підтвердила відповідність цих даних вищезазначеному. Дітей, які б безпідставно не відвідували навчання, не виявлено.

Потім в теплій дружній атмосфері учні 10Б спілкувалися зі старшим інспектором ювенальної превенції Слобідського району -

Романом Олександровичем Колєсніченком та головним спеціалістом служби у справах дітей по Слобідському району - Кравцовою Тетяною Володимирівною

/Files/images/2017_2018/DSCN1038.JPG