В Україні буде створена система кримінальної юстиції для неповнолітніх

Міністерством юстиції скасований наказ про створення робочої групи з розробки проекту концепції розвитку ювенальної юстиції в Україні. Замість цього міністром юстиції Олександром Лавриновичем видано наказ про створення робочої групи з розробки проекту концепції розвитку кримінальної юстиції відносно неповнолітніх в Україні і затверджено склад робочої групи, повідомляє прес-служба відомства.

Метою впровадження системи кримінальної юстиції відносно неповнолітніх є удосконалення превентивної та профілактичної роботи з метою запобігання здійсненню дітьми злочинів та інших правопорушень, а також створення ефективної системи реабілітації неповнолітніх правопорушників для соціальної реінтеграції.

Впровадження системи кримінальної юстиції повинне сприяти розвитку відновлювального правосуддя відносно дітей.

01.06.2010 16:30 | Освіта та наука в Україні