Про відзначення 100-річчя подій Української революції

У травні 2017 року було проведено круглий стіл між учнями 9- х класів: «Вирішення нагальних проблем Генеральним Секретаріатом». Учні в ролі генеральних секретарів приймали рішення щодо розбудови УНР, розв’язання нагальних проблем того часу. Вчилися складати бюджет країни.

З метою глибшого пізнання і дослідження творчості Володимира Винниченка 9 червня 2017 року серед учнів 7-8-х класів було проведено практикум за темою "Володимир Винниченко – письменник, романтик, політичний діяч".

У ході роботи були виголошені доповіді, досліджені першоджерела, переглянуто документальний фільм.

Підсумком практикуму стали слова члена Національної спілки письменників України Миколи Василенка: "Час збирати духовні пам'ятки минулого, продовжувати славні діла нашої національної інтелігенції давніших часів, дбати про Україну так, як це робили наші великі попередники. Все це для тих, хто прийде в наступних поколіннях. Правда і воля - це велика сила. Будьмо гідними зватися українцями".

Галерея "100-річчя Української революції"